firma biomasa transport dotacje partnerzy galeria kontakt
firma biomasa transport dotacje partnerzy galeria kontakt

 

 

HASŁO PROGRAMU – „REGIONALNY PROGRAM OPERACYJNY WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO – realna odpowiedź na realne potrzeby”

Beneficjent:

WIDREX-TRANS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 42-230 Koniecpol, ul. Słowackiego 48 zrealizował

projekt pod nazwą:

„Doposażenie firmy Widrex-Trans Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu wdrożenia nowych produktów i usług oraz zwiększenia konkurencyjności firmy na rynku krajowym i międzynarodowym”

Całkowity koszt projektu projektu wynosi 1 783 500 zł
Kwota dofinansowania 749 940 zł

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby”. 

W wyniku realizacji przez WIDREX - TRANS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Projektu pt. „Doposażenie firmy WIDREX – TRANS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu wdrożenia nowych produktów i usług oraz zwiększenia konkurencyjności firmy na rynku krajowym i międzynarodowym” oferta firmy została poszerzona o dodatkowe produkty. Zakupiony w ramach wspomnianego Projektu Rębak Bębnowy pozwoli na wyprodukowanie trzech nowych produktów w postaci zrębków energetycznych o charakterystycznym romboidalnym kształcie i wymaganych parametrach, spalanych przez energetykę zawodową w celu uzyskania „zielonej energii”.

OFERTA

Proponujemy kompleksowe wykonanie usługi zrębkowania, w pełni profesjonalnym mobilnym rębakiem firmy DOPPSTADT materiału w postaci :

Kłód i zrzyn drzewnych

Pozostałości po wyrębach drzew i krzewów

Wierzb, topól szybkorosnących na plantacjach

Odpadów drzewnych z dużych zakładów

Posiadamy możliwość ustawienia w rębaku odpowiedniej frakcji zrębki, by dopasować się do Państwa potrzeb, a mianowicie:

Zrębka Energetyczna (biomasa drzewna) o wymiarach ziarna

  • długość 20cm., grubość 2-8mm;
  • długość 5cm., grubość 2-8mm;
  • długość 3cm., grubość 2-8mm

Dodatkowo Spółka WIDREX-TRANS jako nieliczna w Kraju i za granicą, dzięki posiadaniu nowoczesnego rębaka z separatorem magnetycznym, proponuje usługę przesiewania z nad gabarytów i oczyszczania z metalu zrębki, dzięki czemu niejednokrotnie nie spełniająca wymagających kryteriów biomasa ją uzyskuje i jest kwalifikowana do spalania w Energetyce zawodowej!

 Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl